Wesela

Marzysz o wspaniałym przyjęciu weselnym? Chcesz, by Twoi goście długo wspominali to wydarzenie?

W restauracji Bombaj Tandoori w Sosnowcu spełnimy wszystkie Twoje marzenia! Jako długoletni organizatorzy przyjęć okolicznościowych, a w szczególności weselnych wiemy, że Twojej radości w tym dniu towarzyszy także wielki niepokój, by wszystko wypadło jak najlepiej. Proponujemy Ci rozwiązanie tego uciążliwego problemu - pozwól, aby wszelkie kwestie organizacyjne wzięli na siebie specjaliści z Bombaj Tandoori, którzy od lat planują i organizują przyjęcia weselne.

 Nasza oferta weselna to szeroki wachlarz dań przygotowanych przez wybitnych kucharzy zarówno z Polski jak i z Indii. W zalezności od potrzeb klienta organizujemy zarówno staropolskie jak i nowoczesne, urozmaicone o kuchnię indyjską wesela.  

Wystrój sali, stołów oraz wszelkie dekoracje sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom, gdyż nieustanne podążamy za najnowszymi trendami mody ślubnej, a także jesteśmy bardzo elastyczni, aby móc zadowolić każdego klienta.

Nasze atuty to zaangażowanie, cieżka praca, wyśmienita kuchnia i rewelacyjna obsługa. Dołożymy wszelkich starań, aby Para Młoda przeżyła u nas wesele, jakiego pragnęła i aby mogła wspominać ten magiczny dzień do końca swoich dni!
.
                    
.