Restauracja

Restauracja Bombaj Tandoori w Sosnowcu zaprasza Państwa w magiczną podróż po zaczarowanej krainie subkontynentu indyjskiego, która będzie swoistą ucztą dla duszy i podniebienia. Zmysł smaku i powonienia nasycony aromatami egzotycznych przypraw, uruchomi Twoją wyobraźnię i pozwoli na przeżycie prawdziwej kulinarnej przygody. 

Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni indyjskiej, którą serwuje codziennie w sali restauracyjnej, w godzinach od 12:00 do 23:00 (sala mieści do 80 osób). Ponadto, w lokalu organizowane liczne przyjęcia okolicznościowe oparte na - w zależności od życzenia klienta - polskiej, indyjskiej lub mieszanej kuchni. Te z kolei najczęściej odbywają się na sali bankietowej ( która mieści od 130 do 150 osób, w zależności od układu stołów). Sezonowo uruchamiany jest również ogródek letni. Bombaj Tandoori działa na rynku od 15 lat i posiada liczne grono sympatyków zarówno indywidualnych jak i grupowych.

Restauracja kieruje ofertę także do klienta biznesowego oraz instytucji – zapewnia interesującą oprawę kulinarną spotkań  firmowych czy imprez integracyjnych dla personelu. Ponadto, sala bankietowa jest w pełni przystosowana do prowadzenia szkoleń ze względu na swoją budowę i akustykę oraz wyposażenie (pełne nagłośnienie, rzutnik, projektor). Świadczymy również usługi cateringowe dla firm i instytucji.

Wśród klientów indywidualnych restauracja Bombaj Tandoori cieszy się dobrą renomą w organizacji przyjęć komunijnych, jubileuszy oraz przyjęć weselnych.

Z przyjemnością obserwujemy, że średnia wieku obserwatorów naszego profilu na Facebooku świadczy o rosnącym zainteresowaniu kuchnią subkontynentu indyjskiego wśród młodych ludzi. Imprezy w stylu Bollywood są ciekawym urozmaiceniem formy spędzania czasu z przyjaciółmi.

Współpraca z miejskimi instytucjami jest dla nas bardzo ważna, dlatego chętnie kooperujemy z Teatrem Zagłębia w Sosnowcu (uroczystość otwarcia konsulatu Bangladeszu, Bengalski Nowy Rok, 150 lecie urodzin 1. azjatyckiego noblisty R.Tagore) czy miejskim Muzeum (międzynarodowa akcja „Noc muzeów”). Uczestniczymy także w licznych imprezach plenerowych, piknikach i festynach.

Bombaj Tandoori organizuje spotkania biznesowe, bankiety, komunie, wesela oraz wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Przez 15 lat działalności, restaurację odwiedziło wiele osobistości ze świata kultury i sztuki, ale także polityki i biznesu. Możemy poszczycić się wizytą wybitnych Gości, wśród nich znajdują się przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, artyści, biznesmeni, przedstawiciele władz miejskich i samorządowych.