Imprezy

Oferujemy Państwu najwyższej jakości serwis gastronomiczny. Nasza międzynarodowa załoga chętnie zaangażuje się w obsługę indywidualnego przyjęcia, jubileuszu, imprezy integracyjnej czy spotkania biznesowego.

Jesteśmy do dyspozycji!

Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem, zadbamy o różnorodne atrakcje. Włączając w to organizację sceny, nagłośnienia, o ile uroczystość wymaga takiej oprawy. Współpracujemy z doświadczonymi zespołami muzycznymi, DJ.

Event w stylu indyjskim czy Bollywood? Tak - to możliwe. U nas, bądź na wyjeździe.

Organizujemy przyjęcia rodzinne. Potrafimy stworzyć romantyczny nastrój na spędzenie rocznicy ślubu, odpowiednią do okoliczności oprawę - na komunie, wesela. Staramy się by uroczystość organizowana u nas pozostała na długo w pamięci Gości.

Jeśli potrzebna jest Państwu pomoc organizacyjna w zakresie np. noclegów - posiadamy szereg kontaktów i możemy podjąć się pomocy lub pośrednictwa w zakresie zapewnienia noclegów w hotelach. Podpowiemy też, jeśli jest takie oczekiwanie, kto i gdzie w okolicy specjalizuje się w oprawie muzycznej wesel czy też animacjach.

W tym roku obchodzimy 15 lecie działalności naszej restauracji - jeśli jest to Państwa życzeniem - zapraszamy do nadsyłania zdjęć ze swoich uroczystości na adres mailowy restauracji lub za pośrednictwem naszej strony na Facebooku: facebook.com/BombajTandoori.